Drewniana podłoga – tak jak piękny obraz powinna mieć właściwą oprawę. Czy można sobie wyobrazić “Bitwę pod Grunwaldem” Jana Matejki bez ram? Parkiet nawet najpiękniejszy i starannie ułożony musi mieć dla podkreślenia swojej urody ładną i ze smakiem dobraną listwę przypodłogową. Dopiero z listwami podłoga stworzy harmonijną całość, która będzie cieszyć oczy przez wie-le kolejnych lat.

Chcemy Państwu zaprezentować wyrób, który spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów, jest przy tym tani i ekologiczny. Listwy, o których mowa są wyrobem całkowicie wyprodukowanym w Polsce.

Produkuje je polska firma, która wdrożenie nowej technologii rozpoczęła w 1996 roku i przez dwa następne lata w pełni ją opanowała. Największym problemem było przekonanie wykonawców i klientów do nowego rodzaju listew. Większość odbiorców chciała mieć listwę piękną i tanią, ale z drewna litego. Niestety, surowiec w postaci kilkusetletnich drzew jest na wyczerpaniu i jego ceny ciągle rosną.

My produkując listwy na bazie drewna iglastego i opłaszczowując je najwyższej klasy fornirem działamy w pełni ekologicznie. Oszczędzając lasy dostarczamy na rynek produkt najwyższej jakości, łatwy w montażu i tani.

Szeroki wybór listew tutaj 
http://www.podlogidrewniane.pl/produkty/listwy-sztukateria/

Technologia

Podkład z drewna iglastego (sosna, jodła, świerk) jest suszony do wilgotności 8%, pozbawiony jakichkolwiek wad i łączony w długość na tzw. mikrowczepy. Dzięki temu drewno jest pozbawione naprężeń wewnętrznych i jest bardzo stabilne. Materiał tak przygotowany jest frezowany na właściwy profil i opłaszczowany najwyższej klasy fornirem naturalnym.

Cały proces produkcyjny jest bezustannie kontrolowany przez doświadczoną kadrę pracowniczą. W efekcie powstają listwy bez wad, naprężeń wewnętrznych i co najważniejsze o naturalnym wyglądzie. Ciągle zwiększająca się popularność naszych listew i potrzeby rynku wymogły produkcję różnorodnych wzorów, od szerokich masywnych cokołów do delikatnych listewek do mozaiki.

Nasze produkty zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku i cieszą się coraz większym powodzeniem. Naszymi odbiorcami są renomowane salony podłóg oraz wielu parkieciarzy. Jeśli cenisz sobie szeroki wybór produktów, doskonałą jakość i szybkość dostawy to dołącz do grona naszych odbiorców!

Zobacz ciekawe realizacje:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”24″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]